11 Mart 2017 Cumartesi

Herkese merhabalar!

Her gün makyaj olmaz tabi ki; bu gün misafirimiz bir dudak bakım ürünü. Hem de nanesini almış
gelmiş, bol nem ve yumuşacık dudakları da unutmamış :)

Ben dudak kuruluğu konusunda zaten beni mahveden kışı söylemiyorum ama mevsim geçişlerinde de çok muzdarip oluyorum. Çantamın 3 tane vazgeçilmezi var; el kremi, dudak kremi ve parfüm! Ruby Kisses Pot O'miracle Lip Revitalizer'de bu aralar çantamdan ayrılmayan yegane dostum.


Ruby Kisses Pot O'miracle Lip Revitalizer review


Ambalajı, hafif retro görüntüsü beni mest etti benim için tek dezavantajı parmakla almayı hijyenik bulmam ama lip stick nemlendiricilerde bu kadar yoğun yapıda değiller ve benim gerçekten neme ihtiyacım oluyor; bu yüzden de bu konuyu çok takmıyorum.


lip revitalizer ne işe yarar


Bu güzel mi güzel dudak balmı içerisinde shea ve badem yağı var bu sayede yoğun bir nem veriyor. Nane yağı ile de onarım gerçekleşiyor ve aromatik tadını ve kokusunu da nane yağından alıyor. Asla rahatsız edici bir nane kokusu yok aksine kararında ve ferahlatıcı geliyor. Dudaklarda özellikle kurumuş, yanmış dudaklarda verdiği ferahlık hissi muhteşem.


pot o'miracle ekşi


Ürünün 6 ay kullanım ömrü var ve 10 gr olarak metal kutularda sunuluyor. Tanıştığımdan bu yana benim için resmen vageçilmez olan bu lip balmın fiyatı ise 15 - 20 tl arasında. Ruby Kisses Pot O'miracle Lip Revitalizer Gratis ve Watsonslarda var. Bence mutlaka denemelisiniz!
Sevgilerimle...
Hoşçakalın...


0 yorum:

Yorum Gönder