12 Mart 2017 Pazar

Merhabalar...

Günümüzde belirgin kaşların olduğu doğal aydınlık makyaj pek bir favori. Çok değil bundan kısa zaman önce incecik tek çizgi kaşlar modaydı! Hiç bir zaman sevmedim sevemedim böyle incecik kaşlar, şakın bakışlar :)

Neyse ki yeni trend bir çok kimseyi kaşlarını inceltmek, eşitlemekten, aman biri ince biri kalın oldu, biri kavisli biri yay oldu derdinden  kurtardı. Hafifçe bir etrafını topluyoruz, boşlukları dolduruyoruz etkileyici bakışlarımıza destek veriyoruz. Hepsi bu kadar basit!

Benim zaten yapısal olarak incecik kaşlarım var. Gözlere belirgin bir makyaj yapsam yok olup gidiyor kaşlarım. bu konuda en büyük destekçim ise Pastel kaş rimeli.


kahverengi kaş rimeli


Çok bastırmadan hafif dikey ve yatay hareketlerle uyguluyorum, renginin de uyumuyla resmen doğal mı doğal kaşlara sahip oluyoruz.

Kaşlarımın rengi çok açık olduğu için koyu renklere boyamıyorum. Açık kahve hem tenime uygun oluyor hem de doğal duruyor. Bendeki rengi 23 numara olanı.


pastel kaş rimeli

Gördüğünüz gibi rimele benzeyen bir aplikatörü var, kullanımı oldukça pratikleşiyor. Ambalajıyla çanta da taşımaya da uygun.

Akma, dağılma gibi bir sorun yaşamadım, terlediğim zamanlarda bile. Kaş boyama meselesinde beni en gıcık eden şey şu akma ve dağılma meselesi.

Yapısı jelimsi. Kesinlikle ağır bir yapısı ve pigmentasyonu yok tamamen hafif bir sonuç veriyor. Ben zaten öyle simsiyah yapay duran aşırı boyalı kaşlardan hoşlanmıyorum. Bence herşeyin en doğalı ve doğal görüneni en güzeli.Ürünün en büyük dezavantajı çabuk donuyor. Yani ortalama kullansanız maksimum 3 ay falan gider. Ama fiyatının uygunluğu bunu gözardı etmeme sebep oluyor. 13 tl gibi bir fiyata almıştım ben.

Bu arada Flormar kaş maskarasının methini de duydum en kısa zamanda bir tane edinip deneyimleyip size de haber edeceğim!

Yani genel olarak kullanılası ve tercih edilesi bir ürün. 

Bu yazıda bu kadar :)

Sevgilerimle...
Hoşçakalın...
Next
This is the most recent post.
Previous
Önceki Kayıt

0 yorum:

Yorum Gönder