11 Şubat 2017 Cumartesi

Herkese merhabalar....
Makyaj deyince aklıma gelen iki şey var benim; birisi fondöten, diğeri ruj. Ben bütün makyaj malzemelerini seviyorum o ayrı :) Fakat bu ikisinin yeri bende ayrı nedendir bilmem.
Ruj seçimlerim genelde mat, nude ve pastel renklerden yana. Özellikle nude renk görünce dayanamıyorum! 

Malum sevgililer günü nedeniyle bir çok kozmetik mağazası baş döndürücü indirimler yaptı. Bende indirimdeyken hazır elimdeki megalast rujları yorumlayayım aklınızda bir fikir oluşsun, ihtiyacınıza göre değerlendirin istedim. Eee tabi bir de sevgililer günü makyajının vazgeçilmezi rujlar şimdi yani, hemen edinmek gerek en güzelinden birer ruj! 


wet n wild megalast lipsticks


Şu anda Gratislerde wet n wild megalast rujlarda bir alana bir bedava, üstelik tüm wet n wild ürünlerinde %40 indirim var.

Hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka olması nedeniyle hem de uygun fiyatlarıyla cezbediyor beni wet n wild.

Rujlar hakkında genel yorumlarımdan bahsedip renklere bakalım isterseniz:
- Rujların yapısı çok kremsi değil, Monami boyalara benzetenler var :) Az buçuk haklılar belki ama çokta değil. Dudaklarınızı güzel nemlendirirseniz bu çokta sorun olmayacak bir kıvamda.
- Renk skalası oldukça geniş. Üstelik markanın rujlarının çoğunluğu mac rujlara dupe renk olarak gösteriliyor. Hatta farları için de resmen birebir dediğim renkler oldu ki en kısa zamanda yazısı gelecek :)


- Megalast rujların kalıcılığı bence fena değil. Hatta fiyat performans açısından tatmin edici.
Öyle yok efendim sabah sürdüm akşam eve geldim hala duruyor muhabbetini beklememek lazım yanılmıyorsam 10-11 TL civarı olan bir rujdan bahsediyoruz. Fakat şunu rahatlıkla söyleyebilirim bir şey yeyip içmedikçe akıllıca oldukları yerde durup kalıyorlar :)


- Rujların ambalajları çantada taşımaya uygun değil, dayanaksız, kırılgan ve kirlenmeye meyilli bence ürünün en büyük eksisi bu konu! Marka bu konuya çok acil bir çözüm getirmeli.


wet n wild megalast ruj


Bendeki renkler sırasıyla; just peachy, bare it all , pink suga ve sand storm.
Renklere tek tek göz atalım.


wet n wild megalast rujlar


Pink Suga : Bu renk için şeftali diyenleri hala anlayamadım! Somon rengi gibi geliyor bana. Açıkçası en az kullandığım renk. Çokça da açık tenli olmama rağmen ölü gösteriyor bu ruj beni. Hele hele esmer tenliler wet n wild megalast pink suga renginden en uzak durması gerekenler. Rengi tek başına kullanışsız bulsam da çok koyu rujlarımla karıştırıp sürünce böyle pastel pastel tonlar elde ediyorum bu hoşuma gidiyor.


wet n wild bare it all swatch


Bare it All : Muhteşem kahve tonlu nude! Bu rengi Mac Velvet Teddy için dupe gösteriyorlar. Velvet Teddy sahibi olmadığımdan bir kıyas yapamam ama swatchlerine baktığımda gerçekten benziyorlar. Günlük kullanmak için çok ideal bir renk ve bir çok ten rengine de gidebilecek bir ton. Benim vazgeçilmez megalast serisi rujlarımdan birisi de bare it all rengi!


just peachy swatches


Just Peachy : Bu rengi de Mac Kinda Sexy'e dupe göseteriyorlar. Gerçekten ben de çok benzetiyorum iki rengi. Hafif pembe alt tonlu pastel bir renk, Günlük kullanmaya uygun hatta hafif makyaj yapmak istediğim günlerin yıldızı benim için wet n wild megalast just peachy !


sandstorm swatches


Sand Storm : Bare it all kadar seviyorum ben bu rengi. Sıcak bir kahvesi var. Bence gitmeyeceği ten rengi de yok. Hafif koyu bir renk benim için. Ama göz makyajını abartmayacaksam hatta bir eyeliner bir rimelle kısıtlayacaksam elim hemen sandstorm rengine gidiyor.

Kısa kısa benim wet n wild megalast rujlar için söylebileceklerim bunlar. Tabi ki sizlerin deneyimlerini öğrenmekten mutlu olurum. Bu arada umarım herkes sevgi ve keyif dolu geçirir sevgililer gününü! 

Görüşmek dileği ile!! 


wet n wild megalast ruj, wet n wild ruj nerede satılır, wet n wild rujlar, wet n wild ruj sandstorm, wet n wild ruj fiyat, wet n wild ruj gratis, wet n wild far, wet n wild, wet n wild bare it all, wet n wild pink suga

0 yorum:

Yorum Gönder