2 Ekim 2016 Pazar

Herkese merhaba!
Makyaj günümüz kadınlarının artık bir parçası, hatta bazılarımız için bir tutku... Öyle ki artık bir çoğumuz onlar olmadan ekmek almaya bile gitmiyoruz. Hal böyle olunca da bu sefer nasıl daha az cildimize zarar veririz ya da nasıl daha pratik makyaj yaparak zamandan tasarruf edebiliriz, acaba aldığımız ürünler verdiğimiz paraya değer mi araştırmaya başladık.

İtiraf etmek gerekirse bu konuda bloglar ve forumlar benim de vazgeçilmezim. Baktım okurken araştırırken büyük keyif alıyorum ben de kendi yorumlarımı paylaşırım dedim aldım klavyeyi elime :) Öyle ya da böyle çılgınlarcasına kozmetik alıyor, kimisinden memnun kalmıyor bazılarına da bayılıyorum kendimce payaşabilirim.

Bu günün misafiri de başlıktaki gibi Golden Rose Mineral Terrecota...


golden rose mineral terracotta powder,golden rose mineral terracotta pudra blog


Bazı günler güne o kadar yorgun başlıyorum ki makyaj yapacak halim kalmıyor kapatıcı, fondoten üzerine pudra... İşte o günlerin kurtarıcısı oluyor bu terrecota. Göz altlarımı hafifçe kapatıyorum, bazın üstüne direk pudra geçiyorum. Fondöten kadar kapatıcı ve pürüzsüz oluyor.

Öyle çok glow bir görüntü değil ama çok cakey bir görüntü de olmuyor asla; saten pürüzsüz bir aydınlığı var. Bu  kuru ciltler için çokta iyi bir seçenek değil tabi ki. Benim cildim tam anlamıyla karma fakat makyaj öncesi güzel bir nemlendirme yapınca sıkıntım olmuyor.
Ürün çok tozutma yapıyor fakat bu benim için büyük bir sıkıntı değil.


golden rose mineral terracotta powder, golden rose terracota pudra kullananlar


Eğer fondötensiz kullanacaksam içinden çıkan sünger gerçekten yeterli fakat fondöten sabitlemek için çok sık kılları olmayan bir pudra fırçası yeterli oluyor.

Kalıcılığı oldukça iyi tek başına fondötensiz kullandığım günler 4-5 saat kadar tazelemeden gidiyor benim yüzümde ama bu süreden sonra t bölgesi biraz parlama yapıyor, hafifçe üzerinden geçmek ise yeterli oluyor.

Fondöteni de oldukça güzel sabitliyor.


golden rose terracotta pudra blog, golden rose mineral pudra blog


Bendeki Golden Rose Terracota pudra 01, en açık rengi. Oldukça beyaz tenli olduğumdan olsa gerek bir iki ton koyu kalıyor bana ama sabitleme için kullandığımda bu sorun olmuyor. Zaten henüz tenime gidecek kadar açık terrecota bulamadım hiç tavsiyesi olan varsa yorum olarak bana da haber ederse çok mutlu olurum.

Golden Rose Mineral Terrecota Powder genel olarak memnun kaldığım bittiğinde alabileceğim bir ürün oldu benim için.

Fiyatı da oldukça uygun indirimsiz fiyatı 36 lira fakat indirim zamanı ben 25 liraya almıştım ☺


Next
Sonraki Kayıt
Previous
This is the last post.

0 yorum:

Yorum Gönder