13 Ekim 2016 Perşembe

Merhabalar...
Bu gün şişesinden de görüldüğü üzere bitirmiş olduğum Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyundan bahsedeceğim... Hakkında yorum yapmak için şişenin bitmesini bekledim açıkçası tam anlamıyla yorumlayabilmek adına...


garnier göz makyaj temizleyicisi


Hem şişe tasarımıyla hem de yapısıyla Bioderma H2O'ya benzetiliyor ürün ki bence de kesinlikle benziyorlar. Hatta ben Garnier kusursuz makyaj temizleme suyunu bir daha fazla sevdim hem makyajı daha güzel çıkarıyor hem de çok daha uygun fiyatlı.

Garnier makyaj temizleme suyu markanın Skin Naturals serisine ait. Bu seri doğadan gelen aktif birleşenler içeriyor.

Garnier ürünün adını aldığı Miceller taneciklerini bize şöyle tanıtıyor: 
"En temelden başlayalım: Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu tam olarak nedir? Basitçe açıklamak gerekirse, Micellar Makyaj Temizleme Suyu makyajı, ciltteki fazla yağı ve kiri mıktanıs gibi çeken micel tanecikleri içerir. Bu tanecikler, makyaj temizleme suyunda yüzer haldedir ve makyaj pamuğuna uygulandıktan sonra yağı ve kiri bulur ve arındırır. Bu hassas temizleyici cildinize rahatlamışlık hissi verir.


Öyleyse, bu nasıl oldu da bu kadar zamandır Fransızların sırrı olarak kaldı? Micellar su ilk olarak 1990'larda Paris'te keşfedildi.Fransız kadınlar, canlı görünen tertemiz ve ferah bir cilt için micellar makyaj temizleme suyuna güveniyor. Ovalama ya da durulama gerekmediği için cildinize karşı son derece naziktir. Güzellik dünyasının en popüler ürünlerinden biridir."
Peki neler vaadediyor bize?

- Makyajı temizler,
-Cildi arındırır,
-Rahatlatır.


garnier makyaj temizleme suyu nasıl kullanılır


Gelelim benim yorumlarıma:

* Oldukça sıvı kıvamda, ambalajı çok tatlı ve kullanışlı. Pamuğa ürünü kontrollü bir şekilde alabiliyorsunuz yani kolay kolay ürün israfı olmuyor.

* Ürün makyaj çıkarmada gerçekten başarılı fakat waterproof rimellerde ve yoğun fondötenlerde bir tık zayıf kalıyor. Üzülmeyin! Serinin çift fazlısı da çıktı, hatta akneli ve genç ciltler için de saf & temiz serisi de var. Elimdeki makyaj temizleyicim bitsin aklım çift fazlıda.

* İçeriğinde alkol ve paraben olmaması büyük artı.

* Bende kızarıklık, yanma ve akne gibi hassasiyetlere neden olmadı ki cildimin oldukça hassas ve alerjiye müsait yapıda olduğunun altını çizmeliyim.

* Ürün 200 kullanıma kadar yetiyormuş. Bence kullanma miktarına göre değişken.

* İlk kullandığımda hafiften yapış yapış bir his verse de bir kaç dakika içinde tamamen geçiyor ve kesinlikle yağlı bir his vermiyor yani gerçekten durulama istemiyor

Ben Watsons indiriminden 12 TL gibi bir fiyata aldım. Bence fiyat performans açısından harika. Tekrar alacak mıyım bence alacağım bir stoktaki diğer ürünler bitse kesinlikle aklım çift fazlıda :)


0 yorum:

Yorum Gönder